• г. Харьков, пл. Конституции, 16, каб. 7
  • (057) 725-26-58
Назад к списку

Фонд “Енергоефективність та управління” запрошує до участі у заключній конференції проекту «Харківський центр Ефективного Управління Житлом» 

Фонд “Енергоефективність та управління”запрошує до участі у заключній конференції проекту«Харківський центр Ефективного Управління Житлом»,що відбудеться у Харкові, 13 лютого з 10.00 до 13.00 год, в приміщенні Fabrika.spaceза адресою: вул. Благовіщенська, 1, зелений зал, 2 поверх. 

Конференція є завершальними етапом в рамках проекту «Харківський центрЕфективного Управління Житлом», що реалізується у Харкові в межах глобальногопроекту НОМЕ «На шляху до реформ житлового сектору: підвищення потенціалуоб’єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні»за фінансової підтримки організації Ініціатива «Житлове господарство в Східній Європі»(ІВО) та Європейського Союзу.За час реалізації проекту, в період з травня 2016 року по січень 2018 рокув м. Харкові та Харківській області проведено цикл інформаційних заходів: освітніхсемінарів по ефективній роботі ОСББ; професійних зустрічей Голів ОСББ, щодонововведень в Законодавстві, “теплих кредитах”, енергетичній санації будинку, веденнядокументообігу та бухгалтерії та ін.; представлення прав ОСББ суді; щоденні консультаціїта ін. 

Окрім підведення підсумків проекту, буде презентовано навчальний класз енергозбереження в багатоквартирному будинку, що створений у Харкові, розданіінформаційні матеріали, що будуть корисними усім управителям та головам об’єднаньспіввласників. 

Під час конференції, експерти з енергоефективності будинку представлятьрезультати проведеного енергетичного аудиту багатоквартирного будинку у Харкові. Цейдокумент містить практичні рекомендації, щодо зниження енергоспоживанняв багатоквартирному будинку. 

Буде презентовано стратегію розвитку центру та його трансформацію в новуструктуру.Захід проводиться для ОСББ міста Харкова, Харківської області, зацікавленихуправителів житлової нерухомості, представників органів місцевого самоврядування,ініціативних груп зі створення ОСББ. 

Вхід на конференцію вільний, лише, за умови попередньої реєстрації за цимпосиланням https://goo.gl/forms/kSQJpzkqFwNMHNy03 

За додатковими запитаннями, звертайтесь: 

Аліна Жесткова – керівник проекту Харківський центр Ефективного Управління Житлом 

Тел.: 098-116-16-41 

http://osbbcenter.kh.ua

energeffoundation@gmail.com